[Klassevis resultater] [Klassevis resultater med bilder] [Klubbvis resultater] [Mellomtider] [Komplette resultater]

Stoltzekleiven Opp 2017: Menn 55-59 år

[Gå tilbake til oversikten]

1.Terje Hordnes10:40Skanska Aktiv
2.Brynjulf Vonen10:52Varegg IL
3.Roar Teige11:05Noteam
4.Martin Grahl-Madsen11:25Krokeide
4.Geir Ove Mjelde11:25Orkla Foods Norge
6.Ole-Andre Helgaas11:30BUL Tromsø
7.Oddvin Øygard11:31Jølster IL
8.Magnus Gabrielsen11:46Konkurransetilsynet
8.Olav Kvalheim11:46Åsane Cykle Klubb
10.Arild Vaktskjold11:50Nordnes Il
11.Helge Sandbrekken11:51CSC B.I.L.
12.Valter Midtsæter11:57Mjøsdalen
13.Einar Bystøl11:58Voss IL
14.Arne Johannesen12:10Gular
15.Morten Sæther12:11Pitney Bowes Norge
16.Bjarne Boge12:15Bergen Triathlon Club
17.Øyvind Frantzen12:16Kalandseid IL
17.Lars Strande12:16Kalandseid IL
19.Ove Årdal12:19Jølster IL
19.Bjørn Hølleland12:19Fana IL Orientering
21.Kjell Øygard12:29Jølster IL
22.Jan-Egil Brendsdal12:36DNB
22.Rune Hansen12:36CSC B.I.L.
24.Gullak Tonning12:40Hydro Høyanger B I L
25.Sveinung Polden12:45Bergen Kommune BIL
26.Martin Madsen12:46Statoil Bergen BIL
27.Geir Solberg12:47Team Melkesyre
27.Audun Eidsnes12:47BKK BIL
29.klaus Nyhammer12:50Blom Fiskeoppdrett
30.Sigurd Stefansson12:54Institutt for Biologi, UiB
31.Trond Nordeide12:58Schlumberger
32.Arild Ove Halland13:08Silva Regnskap DA
32.Bjørn Laastad13:08Statoil Bergen BIL
34.Jan Wilhelm Werner13:11Bergen Triathlon Club
35.Kjell-Rune Standal13:12-
36.Arne Håland13:13Statoil Bergen BIL
37.Nils Olav Kvam13:15FISKEN BIL
37.Helge Bjelkarøy13:15Varegg IL
39.Svein Arne Reiersen13:19Blom Fiskeoppdrett
40.Rune Kilen13:21Noteam
41.Birger Larsen13:22Schlumberger
41.Otto Roll13:22Advokatfirma Steenstrup Stordr
43.Trym Jacobsen13:23K-Klubben
43.Helge Andersen13:23DNB
45.Jan-Terje Nordtveit13:25BKK BIL
45.Harald Valen13:25Varegg IL
47.Knut Grimstad13:26Bergen Triathlon Club
48.Lars Boge13:29Felleskjøpet Agri
48.Øystein Svein Håland13:29Høgskulen på Vestlandet
50.Ove Tombre13:31Asko
50.Leiv Rune Vikne13:31Bergen Brannkorps
52.Atle Austrheim13:32nordhordland sykkelklubb
53.Marius Valaker13:37Bedriftsidrettslaget Tidende
54.Trygve Eriksen13:38Lerøy Seafood AS
55.Sveinung Kjellevoll13:39Åsane Cykle Klubb
56.Einar Opsanger13:48Øystese IL
57.Vidar Hjellvik13:49Folkehelseinstituttet
58.Tormod Fossmark13:50Loddefjordløperne
59.Are Indrelid13:51Aordal Motabakkelag
60.Geir Haarvei13:54Opptur Motbakkeklubb
61.Håkon Vestbøstad14:01Frontica
62.Tor Kristian Lavik14:09Åsane/Hordvik Skytterlag
63.Erik Dahl14:10Bergen Kommune BIL
63.Henrik Valle14:10Archer løpe og sykkelklubb
65.Per Sandberg14:11FISKEN BIL
66.Trond Kilvær14:13Tryg Forsikring
67.Jan-Petter Løland14:14Nordea Bank ASA
68.Robert Meyer14:17CSC B.I.L.
69.Leif Åge Tjønn14:19Statens vegvesen
70.Kjetil Gjesdal14:20Powel ASA
71.Stig Nøkleby14:28KGJS
71.Morten Skogen14:28Oseanoklima-Hi
71.Øyvind Sandal14:28Tryg Forsikring
74.Magne Tonning14:29Kyrkjebø IL
74.Lars Olav Knutsen14:29Samnanger IL
76.Pål Huun Monsen14:34Fana IL
77.Stig Indrebø14:35Aker Solutions BIL
78.Knut Ersland14:36HSI
79.Gisle Aarbakke14:37ABB
80.Lars N Grøteide14:38Statoil Bergen BIL
81.Magne Helland14:42Columbus IT
82.Tor G. Støen14:46Silva Regnskap DA
83.Odd Øystese14:47Sparebanken Vest
84.Geir Arne Ulvang14:48Brødrene Dahl
85.Ståle Øvrebø14:49Bergen Kommune BIL
86.Jarle Botnevik14:52Telenor/Telesport Bergen
87.Steinar Sjøstrand14:53Bergen Kommune BIL
88.Paal Davanger14:56-
89.Tor Dalen14:57OPIL
89.Jan Arne Salhus14:57BKK BIL
91.Stig W. Seljeseth15:01Ambita
92.Matz Kenneth Jensen15:04-
93.Tor Langeland15:08CMR
94.Tor Arne Jensen15:12Olden
95.Inge Boge15:14A2G BIL
96.Glenn Magne Kristensen15:18Noteam
97.Henning Nordaas15:21Bergen Taxi
97.Yngve Pedersen15:21Folkehelseinstituttet
99.Morten Hauso15:23BFG Bergen
100.Tore Svein Nese15:24Handelsbanken
101.Geir Slora15:25Statoil Bergen BIL
102.Svein Egil Sakariassen15:32Bergen Cykleklubb
103.Nils Petter Åstveit15:34Team Koren
103.Svein Magne Granheim15:34Ambita
105.Hans Aadland15:36-
106.Jan Frisnes15:38Columbus IT
107.Jan Henrik Skjelbred15:39Stahl Heiser
108.Stein Høyland15:40Noteam
108.Jånny Oksavik15:40Fenistra Elite
110.Øistein Bøe15:41Statoil Bergen BIL
111.Øystein Øvsthus15:42Mjøsdalen
112.Karl Erik Svanevik15:45EY
113.Ole Petter Wennberg15:46Statoil Bergen BIL
114.Ingvald Gjesdal15:47Naxys
115.John Krogseth15:50Kca Deutag
116.Alfred Magne Møgster15:51Vestdavit AS
117.Dag Kristensen15:54LAB
118.Trond Sellevold15:55TAXI SPORT
119.Baste Njaastad15:56Stoltzekameratene
120.Johnny Fagerheim16:00Ing Stein Knutsen Heis
121.Christensen Jan Erik16:03Norwegian Hull Club
121.Geir Blomvågnes16:03Bukser og Bergning
123.Lars Sørgard16:06Konkurransetilsynet
124.Steinar Austefjord16:08Eltel Networks
125.Are Selheim16:09Statoil Bergen BIL
125.Tor Martin Koppang16:09Rådgivende Biologer
125.Erik Espevik16:09Archer løpe og sykkelklubb
128.Gunnar Gullaksen16:14Handelsbanken
129.Terje Nagelsen16:15Melkesyre.no
129.Bjørn Håkon Olsen16:15BKK BIL
131.Asbjørn Jørgensen16:17Vestrheim
132.Sigbjørn John Huun16:18Statens Hus BIL
133.Sverre Andreas Berg16:20Telenor/Telesport Bergen
134.Arnstein Raunehaug16:23CKMM Slingrepilten
134.Erling oppedal16:23FMC Technologies
136.Rune Bjander16:25Multiconsult
137.Erik Skarbø16:29Handelsbanken
138.Eivind Norderud16:30Frende Forsikring
139.Svein Arve Myrland16:34Indre Sogn Sparebank
140.Werner Omdal Heiberg16:35Statens vegvesen
141.Terje Hjertnes16:36EWOS AS
141.Harald Geir Sæther16:36Fusa sokneråd
143.Arild Bjørkheim16:38STANGHELLE IL.
143.Øivind Linge16:38Eltel Networks
145.Roald Misje16:40Grieg Team
146.Trond Fuhr16:46Apply Sørco
147.Ståle Skarsten16:48Deloitte
148.Trond Fauskanger16:55Handelsbanken
149.øyvind aarseth16:58Kyrkjebø IL
150.Kent Vågenes16:59Noteam
151.Amund Måge17:01NIFES frisk
152.Sverre H. Eldrup17:04Noteam
153.Jens Rongved17:05Aker Offshore Partner Bil-Berg
153.Thomas Paiva17:05Lerøy Seafood AS
155.Robert Mood17:07Telemark Bataljon Veteran
156.Jon-Bjarte Carlsen17:09BKK BIL
156.Bård Midtbø17:09CSC B.I.L.
156.Jan Egil Solheim17:09Team TCB
156.Steinar Sunnfjord17:09Eltel Networks
160.Sverre Faugstad17:13Bergen Kommune BIL
161.Anders Østreim17:14FISKEN BIL
162.Børge Knustad17:16Handelsbanken
163.Inge Schei17:23Norsk Energi
164.Sven Einar Hage17:26ABB
164.Arne Straume17:26Noteam
166.Jan Meyer17:28Frende Forsikring
167.Arild Kvamme17:31SK Sprudle
168.Roar Malt17:34Enhanced Drilling
169.Ole-Eirik Lerøy17:36Marine Harvest
169.Eirik Wærness17:36K-Klubben
171.Ulf Eirik Nilsen17:43-
172.Atle Askevold Johannessen17:49Varegg IL
173.Bjarne Dale17:52Ambita
174.Roger Moen17:55Indre Sogn Sparebank
174.Bjørn Marchmann Andersen 17:55Tryg Forsikring
176.Rolf Widerøe17:56Brady Energy
176.Ronny Smistad17:56Bergen Brannkorps
178.Vidar Hundvin18:03ClampOn BIL
179.Eilif Hatletveit18:04Frende Forsikring
180.John dale18:06SG Finans
181.Petter Dahl Hjellvik18:12Statoil BIL
182.Hans Kristian Skjold18:14Inventura
183.Ove Pedersen18:15Dental Service AS
184.Tom Petter Eriksen18:17Eltel Networks
185.Jan Tryg Haugland 18:19Tryg Forsikring
186.Tom Haukedal18:28Handelsbanken
187.Ivar Nygaard18:36GC Rieber Aktiv
188.Rolf Martin Christensen18:39-
189.Dag Jarle Søvik18:47K-Klubben
190.Arne Kallekleiv18:51Magnorvinduet
191.Kjell Ove Hjelmeland18:53Petter Tresselt
192.Tom Vidar Johannesen18:57Entra ASA
193.Even Hauge19:10Fri IL
194.Rune Kinden Sjursen19:11EG Norge AS
195.Per Voll19:12No TEAM
196.Åsmund Åstveit19:41Vestsiden Il
197.Tom Dreyer19:48K-Klubben
198.Øyvind Danielsen19:49Telenor/Telesport Bergen
198.Dag Sverre Ekkje19:49-
200.Rådal Tom Inge20:06Service Elektikeren
201.Ove Eidsnes20:11BKK BIL
202.Arild Baadstø20:23Team Oline
203.Arild Eldholm20:34Varegg IL
204.Trygve Nystad20:53BKK BIL
205.Alf-Erik Mathisen20:56Hardanger Trening AS
205.Øyvind Nordbø20:56Fusa sokneråd
207.Ove Nils Rossland21:18Framo BIL
208.Rune Maurstig21:46Olden
209.Svein Arne Lereng21:47Indre Sogn Sparebank
210.Sveinung Stensletten22:03Trafsys AS
211.Johannes Borge22:35-
212.Ernst Ove Indrebø22:47Fusa sokneråd
213.Keerthi Rasamanickam22:49Handelsbanken
214.Steinar Sangolt23:10Handelsbanken
215.Terje Mjøs23:11Archer løpe og sykkelklubb
216.Jan Erling Kleppe23:26ABB
217.Arild Pettersen23:28HORDANE
218.Bjørn Bakke24:28BKK BIL
219.Tor Erik Anderssen25:39Anderssen & Co
220.Åge Førde25:57Apply Sørco
221.Knut A. Molvik26:58Søvik Velforening
222.Sverre Hellesen30:35BKK BIL
223.Hugo Bjarne Nilsen30:49Eiendomsservice Vest AS
224.Allan Ødegård32:15Goodtech