[Klassevis resultater] [Klassevis resultater med bilder] [Klubbvis resultater] [Mellomtider] [Komplette resultater]

Stoltzekleiven Opp 2017: Menn 60-64 år

[Gå tilbake til oversikten]

1.Einar Færø12:01Eikanger IL
2.Klaus Nikolai Takle12:16Brekke IL
3.Stein Nilsen12:28Ask
3.Frank Aadland12:28Åsane Cykle Klubb
5.Rune Gjerstad12:38Mjøsdalen
6.Rune Minde12:46BF BIL
7.Torbjørn Krokeide12:50Krokeide
8.Aksel Øvsthus12:52Mjøsdalen
9.Anders Boge12:59Felleskjøpet Agri
10.Truls Moum13:05-
11.Einar inge Målsnes13:08Bergen Politi IL
11.Vigleik Tysseland13:08Samnanger IL
13.Jan Erik Stølen13:17Åsane Cykle Klubb
14.Erik Christensen13:20Telenor/Telesport Bergen
15.Magnar Dalen13:31Aurland IL
16.Gunnar Frøland13:39Frøland & Noss Elektro
17.John Arvid Nilsen13:40BIR (Reno IL)
18.Carl Martin Hansen13:45-
19.Arvid Morvik13:47Varegg Team Melkesyre
20.Morten Straume13:50Handelsbanken
21.Bjørn Årseth13:52BKK BIL
22.Eivind Lund13:59Team Lund
23.Frode Bjørn Nyhammer14:09Telenor/Telesport Bergen
24.Håvard Østrem Peersen14:11Statens Hus BIL
25.Knut Fosse14:17Cowi
25.Harald Fuglseth14:17Statoil Bergen BIL
27.Svein Enberget14:23Lillehammer Cykleklubb
28.Øystein Rosse14:24-
29.Tom Bjørseth14:26Lerøy kajakklubb.
30.Tolleiv Haugland14:29Grieg Team
31.Tommy Høyden14:37Bergen Kommune BIL
32.Paul Ove Straume14:40Noteam
33.Tore Karl Saupstad14:41Saas
34.Reidar Olderkjær14:44Hydro
34.Gunnar Sælen14:44Bergen Sparta
34.Åge Bremer14:44Statens Hus BIL
34.Trond Sigurd Ellefsen14:44Telenor/Telesport Bergen
38.Howard Liland14:48Avinor
39.Knut-Inge Klepp14:50Folkehelseinstituttet
40.Lars Gjerde14:51Strandebarm IL
40.Johan S Roald14:51EVRY AS
42.Geir Kvassheim14:54Noteam
43.Harald Forland14:55Askøy O-lag
44.Roald Rød14:57Archer løpe og sykkelklubb
44.Jan Petter Holst14:57Telenor/Telesport Bergen
46.Gustav Wiig14:58Fana langrenn & skiskyting
47.Reidar Toresen15:00FISKEN BIL
48.Helge Njaastad15:02Eltel Networks
49.Jan Kåre Stokke15:03Nextgentel
50.Ivar Nygård15:04Bergen Kommune BIL
51.Torstein Skauge15:07Rambøll
52.Gunvald Iversen15:15Noteam
53.petter klovholt15:17MRC Global
54.Solberg Terje15:27Mjøsdalen
55.Reidar Eide15:28Petter Tresselt
56.Alf Bøen15:29BCK
57.Trygve Baggegård Myrlid15:36Jondal
57.Norodd Stubhaug15:36Telenor/Telesport Bergen
57.Egil Kvarven15:36Stord Sykleklubb
60.Audun Worren15:37Fri IL
61.Karl Hjelmeland15:42Noteam
62.Øystein Økland15:44BKK BIL
63.Svein Linga15:52Gular
64.Kjell Gunnar Bakkeplass16:01FISKEN BIL
65.Per Verner Aase16:07PVA-tec
65.Bjørn Harald Korsfur16:07Statoil Bergen BIL
67.Knut Birger Berge16:10Handelsbanken
68.Karsten Nilsen16:11Handelsbanken
69.Petter Tresselt16:13Petter Tresselt
70.Hogne Sønnesyn16:18Sønnesyn FamIL
71.Osmund Lie16:21Og Arkitekter as
71.Jan Wimpelmann16:21Norsk Pudderklubb
73.Tore Kleppe16:22Norne Securities
74.Terje Moe16:26Handelsbanken
75.Espen Bernhardsen16:27Apply Sørco
76.Kjell Tore Andersen16:33-
77.Øivin Ask16:37Team Søyland
78.Carl Jansen16:41K-Klubben
79.Eivind Høysæter16:42Samnanger IL
80.Jon Aadland16:52BKK BIL
81.Ole Bakkebø17:06Statens Hus BIL
81.Kjell Erik Ødemark17:06Nordnes Il
83.Knut Ekseth17:17Cowi
84.Per Rullestad17:19Korlevoll IL
85.Rune Mjanger17:23Handelsbanken
86.Lars Jønsson17:26Lars Jønsson As
87.Svein Rasmussen17:27-
88.Kjell Espen Søraas17:31BIR (Reno IL)
89.Inge M. Flatgård17:34Azets
90.Audun Dahle17:39Helikopter Service
91.Stig Berge17:44EVRY AS
92.Tom Pedersen17:48EVRY AS
93.Georg Olav Helle17:50EVRY AS
93.Leon Pedersen17:50Cowi
95.Oddmund Solsvik17:57Nettbuss
96.Erling T Landsvik18:01Ahlsell oil&gas/Rørkameratene
96.Truls Jacobsen18:01-
98.Oddvar Mork18:08Statoil Bergen BIL
99.Helge Monsen18:21Statoil Bergen BIL
100.Olav Njåstad18:28Noteam
101.Joar Valevatn18:39Skandiabanken
102.Ørjan Eirik Valestrand18:40Risnes I L.
103.Geir Helge Johnsen18:47Rådgivende Biologer
104.Kyrre Andreassen18:51KGJS
105.Harry Fosse18:55Framo BIL
106.Harald Samdal19:10Avinor
107.Nils Bjarte Årdal19:29NOTEAM2
108.Svein Østerhus19:30Bjerknessenteret
108.Magnar Nilsen19:30Ørsta IL
110.Atle Kolbeinsen19:32DNB
111.Morten Tønjum19:34Nordea Bank ASA
112.Torstein Laskemoen19:37Columbus IT
113.Johannes Eikeland19:41Jæger
114.Gunnar Rosendahl19:53Og Arkitekter as
115.Amir Housang Atiabi20:05Veritas
116.Thorstein Tennebekk20:07-
117.Edvard Johansen20:08Klimaexperten
118.Dag Solheim20:14Ambita
119.Stein Erik Kleppe20:48Eltel Networks
120.tore fimreite21:11-
121.Atle Vidar Vik21:18Team Lone
122.Kjell Ove Lie21:27Apply Sørco
123.John Ingolf Anderssen21:30Anderssen & Co
124.Ingolf Dahm21:41Handelsbanken
125.Hans Jacob Dahle21:42CSC B.I.L.
126.terje vidar Fjellbekk21:51Handelsbanken
127.Inge Grimen22:16Multiconsult
128.Helge Skaar23:57Aktiv365
129.Svein Harkestad24:49ABB
130.Erik Nesheim25:43BKK BIL
131.Torodd Iversen25:46Handelsbanken
132.Birger Eriksrud26:14Noteam
133.Espen Risa Hansen26:36Trappetrollene
134.Stein Pettersen29:39Wikborg Rein & Co
135.Pekka Wendelin Mykkeltvedt30:12Noteam