[Klassevis resultater] [Klassevis resultater med bilder] [Klubbvis resultater] [Mellomtider] [Komplette resultater]

Stoltzekleiven Opp 2017: Gutter 15-17 år

[Gå tilbake til oversikten]

1. Per-Christian Grieg    09:26
Tid i 201709:26
Pers09.26 (2017)
Starter8
Klubb/bedriftVaregg IL
2. Lars Sæterlid Hella    09:28
Tid i 201709:28
Pers09.01 (2016)
Starter4
Klubb/bedriftSotra Sportsklubb
3. Erik Resell    09:31
Tid i 201709:31
Pers09.31 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftProaktiv
4. Jakob Ingebrigtsen    09:39
Tid i 201709:39
Pers09.14 (2016)
Starter2
Klubb/bedriftSandnes IL
5. Bård Olav S. Medhus    09:47
Tid i 201709:47
Pers09.47 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftRøldal IL
6. Daniel Dukstad    09:52
Tid i 201709:52
Pers09.52 (2017)
Starter4
Klubb/bedriftVoss IL
7. Andreas Vågen    09:56
Tid i 201709:56
Pers09.56 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftFri IL
8. Otto Femsteinevik    10:03
Tid i 201710:03
Pers10.03 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftVaregg IL
9. Erlend Sørheim    10:08
Tid i 201710:08
Pers10.08 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftVaregg IL
10. Håvard Klakegg    10:14
Tid i 201710:14
Pers10.14 (2017)
Starter6
Klubb/bedriftJølster IL
11. Vetle Martinsen    10:21
Tid i 201710:21
Pers10.12 (2016)
Starter4
Klubb/bedriftFana IL
12. Eirik Spangelo Haga    10:24
Tid i 201710:24
Pers10.07 (2016)
Starter7
Klubb/bedriftNORE NESET
13. Einar Liseth Pedersen    10:29
Tid i 201710:29
Pers09.30 (2015)
Starter4
Klubb/bedriftÅsane Cykle Klubb
14. Philip Massacand    10:36
Tid i 201710:36
Pers10.36 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftGneist
15. Andreas Hjørnevik    10:44
Tid i 201710:44
Pers10.19 (2016)
Starter4
Klubb/bedriftFana IL Sykkel
16. Jon Sterri Brekke    10:48
Tid i 201710:48
Pers10.48 (2017)
Starter6
Klubb/bedriftVoss Bokseklubb
17. Herman Ellingsen    10:49
Tid i 201710:49
Pers10.49 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftGneist
18. Eskil Tveiten    10:50
Tid i 201710:50
Pers10.50 (2017)
Starter2
Klubb/bedriftVoss IL
19. Andreas Fiskerstrand    11:01
Tid i 201711:01
Pers11.01 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftWikborg Rein & Co
20. Simen Engevik    11:04
Tid i 201711:04
Pers11.04 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftStord IL
21. Vaktskjold Erik    11:05
Tid i 201711:05
Pers11.05 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftOpptur Motbakkeklubb
22. Elias Mostraum    11:08
Tid i 201711:08
Pers11.08 (2017)
Starter4
Klubb/bedriftOsterøy IL
23. Håkon Aa Albretsen    11:09
Tid i 201711:09
Pers11.09 (2017)
Starter4
Klubb/bedriftKaupanger IL
24. Herman T. Alvær    11:11
Tid i 201711:11
Pers11.11 (2017)
Starter2
Klubb/bedriftNordhordland Skiklubb
25. Casper Faye    11:15
Tid i 201711:15
Pers10.16 (2016)
Starter4
Klubb/bedriftGodt Brød
26. Kristian Rykkje    11:18
Tid i 201711:18
Pers11.18 (2017)
Starter6
Klubb/bedriftVaregg IL
27. sondre åsebø    11:30
Tid i 201711:30
Pers11.30 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftFana IL Skøyter
28. Aksel Mjelstad    11:33
Tid i 201711:33
Pers11.33 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftRådgivende Biologer
28. Nils-Ola Standal    11:33
Tid i 201711:33
Pers11.17 (2016)
Starter6
Klubb/bedrift-
30. Erik Bohne    11:36
Tid i 201711:36
Pers11.36 (2017)
Starter4
Klubb/bedriftVaregg IL
30. Andreas Skulstad Størkson    11:36
Tid i 201711:36
Pers10.46 (2016)
Starter2
Klubb/bedriftOpptur Motbakkeklubb
32. Aleksander Eilifsen    11:37
Tid i 201711:37
Pers11.37 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftKvernbit
33. Oskar Madslien Steinhaug    11:38
Tid i 201711:38
Pers11.38 (2017)
Starter2
Klubb/bedriftVaregg IL
34. Sebastian Sandal    11:41
Tid i 201711:41
Pers11.41 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftFana Alpin
35. Ola Grahl-Madsen    11:42
Tid i 201711:42
Pers11.26 (2016)
Starter6
Klubb/bedriftKrokeide
36. Endre Berg Leiren    11:43
Tid i 201711:43
Pers11.43 (2017)
Starter8
Klubb/bedriftTeam Leiro
37. Ådne Nesje Hernes    11:45
Tid i 201711:45
Pers11.45 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftSædalen IL
38. Elias Slåtten    11:46
Tid i 201711:46
Pers11.01 (2016)
Starter3
Klubb/bedriftJølster IL
38. Sjurd Pedersen    11:46
Tid i 201711:46
Pers11.46 (2017)
Starter7
Klubb/bedriftNorconsult
40. Magnus Hellebust    11:50
Tid i 201711:50
Pers11.50 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftSædalen IL
41. Håvard kleppe    11:53
Tid i 201711:53
Pers11.53 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftMjøsdalen
42. Johan Krohn Runnane    11:58
Tid i 201711:58
Pers11.58 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftKorlevoll IL
43. Even Hilland Lærum    12:01
Tid i 201712:01
Pers11.16 (2016)
Starter5
Klubb/bedriftTeam Koren
44. Alfred Langhelle Lee    12:13
Tid i 201712:13
Pers12.13 (2017)
Starter2
Klubb/bedriftABB
44. Tobias Græsdal Pedersen    12:13
Tid i 201712:13
Pers12.13 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftKvam Langr. & Skiskytterklubb
46. Adrian Furnes Hilt    12:16
Tid i 201712:16
Pers11.27 (2016)
Starter3
Klubb/bedriftMinde IL
47. Aleksander Halstensen    12:20
Tid i 201712:20
Pers12.00 (2014)
Starter5
Klubb/bedriftTeam Oline
48. Vegard Arnesen    12:22
Tid i 201712:22
Pers11.15 (2015)
Starter3
Klubb/bedriftTromsø Løpeklubb
49. George Martin Børve    12:23
Tid i 201712:23
Pers11.53 (2016)
Starter4
Klubb/bedriftGneist
50. Henrik Norstrand Torgersen    12:30
Tid i 201712:30
Pers12.30 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftFana Fotball
50. Martin H Schmidt    12:30
Tid i 201712:30
Pers12.30 (2017)
Starter2
Klubb/bedriftNjørd Kajakklubb
52.Zander Tvedt12:31RETAIL24
53.Ulrik Hellen12:32Rådgivende Biologer
53.Småberg Lars12:32-
55.Sondre Mathisen12:34Team ABAS Kosmetikk
56.Henrik Bang-Olsen12:35BKK BIL
56.Sigve Fagerli Strømsnes12:35BKK BIL
58.Eyvind K Malde12:36Gular
59.Peder Trones12:37No TEAM
60.Torstein Korten12:39CSC B.I.L.
61.Erlend Borsholm12:43Gneist
62.Hallvard Fykse Gullbrå12:44NORE NESET
63.Haakon Rekve12:45Fana langrenn & skiskyting
64.Andreas Wigand Alvheim12:50Fana Fotball
65.Martinius Ophaug Røthe12:51Voss IL
66.Håvard Hjelmeland12:53Petter Tresselt
67.Brage Hanstveit13:08Mjøsdalen
68.Knut Raknes13:13-
69.Håvard Solheim13:15BKK BIL
70.Jørgen Vårdal13:17Svint I L
71.Vegard Aa Albretsen13:18Kaupanger IL
72.Mathias Rosenlund13:20Varegg IL
73.Kristoffer Kjenes Haugland13:23Varegg IL
74.David Øygard13:24Hålandsdalen IL
75.Benjamin Kjelby13:28Apply Sørco
76.Brage Simonsen13:31Loddefjordløperne
77.Trym Brekke13:37-
78.Adrian Isaksen13:39Eltel Networks
79.Magnus Lehmann13:53Statens Hus BIL
80.Andre Jensen Ryland13:58Søvik Velforening
81.Sindre Skar14:08Samnanger IL
82.Torbjørn Knag14:16Gneist
83.Knut Jørgen Nesland14:17Norconsult
84.Strøen Ole Henrik14:18Godt Brød
85.Christoffer Ramm Favang14:22Bjørgvin Revisjon
86.Kristian Fredrik Thomassen14:25Varegg IL
87.Patrick Solberg14:30-
88.Vilhelm Tysseland14:50Samnanger IL
89.Henrik Skuterud Mohn15:20Wikborg Rein & Co
90.Håvard Botnen15:22Botnen IL
91.Eskil Hoel15:23Jan Hoel
92.Bjørn Mathias Dahle15:31CSC B.I.L.
93.Olav Irgens Henanger15:37Delfana
94.fredrik Øvrehus Grindheim15:41Jan Hoel
95.Gavlen Daniel15:51Tidsbanken AS
96.Bastian Reimers15:59Tidsbanken AS
97.Jonas Skjelvik16:01-
98.Oscar Tobias Otterness16:03-
99.Knut Willy Karlsen-Sellevoll16:18-
100.Hans Steen Hopen16:32Team Hopen
101.Njål Eidsnes Bolstad16:55BKK BIL
102.Bjarne Børve Skjold18:13Skjergard IL
103.Juri Nieber18:58-
104.Nikolai Heggernes Jensen19:20Team Koren
105.jonas skarsten21:58afak
106.Nicolay Hjellestad23:18Framo BIL