[Klassevis resultater] [Klassevis resultater med bilder] [Klubbvis resultater] [Mellomtider] [Komplette resultater]

Stoltzekleiven Opp 2017: Gutter 15-17 år

[Gå tilbake til oversikten]

1.Per-Christian Grieg09:26Varegg IL
2.Lars Sæterlid Hella09:28Sotra Sportsklubb
3.Erik Resell09:31Proaktiv
4.Jakob Ingebrigtsen09:39Sandnes IL
5.Bård Olav S. Medhus09:47Røldal IL
6.Daniel Dukstad09:52Voss IL
7.Andreas Vågen09:56Fri IL
8.Otto Femsteinevik10:03Varegg IL
9.Erlend Sørheim10:08Varegg IL
10.Håvard Klakegg10:14Jølster IL
11.Vetle Martinsen10:21Fana IL
12.Eirik Spangelo Haga10:24NORE NESET
13.Einar Liseth Pedersen10:29Åsane Cykle Klubb
14.Philip Massacand10:36Gneist
15.Andreas Hjørnevik10:44Fana IL Sykkel
16.Jon Sterri Brekke10:48Voss Bokseklubb
17.Herman Ellingsen10:49Gneist
18.Eskil Tveiten10:50Voss IL
19.Andreas Fiskerstrand11:01Wikborg Rein & Co
20.Simen Engevik11:04Stord IL
21.Vaktskjold Erik 11:05Opptur Motbakkeklubb
22.Elias Mostraum11:08Osterøy IL
23.Håkon Aa Albretsen11:09Kaupanger IL
24.Herman T. Alvær11:11Nordhordland Skiklubb
25.Casper Faye11:15Godt Brød
26.Kristian Rykkje11:18Varegg IL
27.sondre åsebø11:30Fana IL Skøyter
28.Aksel Mjelstad11:33Rådgivende Biologer
28.Nils-Ola Standal11:33-
30.Andreas Skulstad Størkson11:36Opptur Motbakkeklubb
30.Erik Bohne11:36Varegg IL
32.Aleksander Eilifsen11:37Kvernbit
33.Oskar Madslien Steinhaug11:38Varegg IL
34.Sebastian Sandal11:41Fana Alpin
35.Ola Grahl-Madsen11:42Krokeide
36.Endre Berg Leiren11:43Team Leiro
37.Ådne Nesje Hernes11:45Sædalen IL
38.Sjurd Pedersen11:46Norconsult
38.Elias Slåtten11:46Jølster IL
40.Magnus Hellebust11:50Sædalen IL
41.Håvard kleppe11:53Mjøsdalen
42.Johan Krohn Runnane11:58Korlevoll IL
43.Even Hilland Lærum12:01Team Koren
44.Tobias Græsdal Pedersen12:13Kvam Langr. & Skiskytterklubb
44.Alfred Langhelle Lee12:13ABB
46.Adrian Furnes Hilt12:16Minde IL
47.Aleksander Halstensen12:20Team Oline
48.Vegard Arnesen12:22Tromsø Løpeklubb
49.George Martin Børve12:23Gneist
50.Martin H Schmidt12:30Njørd Kajakklubb
50.Henrik Norstrand Torgersen12:30Fana Fotball
52.Zander Tvedt12:31RETAIL24
53.Småberg Lars12:32-
53.Ulrik Hellen12:32Rådgivende Biologer
55.Sondre Mathisen12:34Team ABAS Kosmetikk
56.Sigve Fagerli Strømsnes12:35BKK BIL
56.Henrik Bang-Olsen12:35BKK BIL
58.Eyvind K Malde12:36Gular
59.Peder Trones12:37No TEAM
60.Torstein Korten12:39CSC B.I.L.
61.Erlend Borsholm12:43Gneist
62.Hallvard Fykse Gullbrå12:44NORE NESET
63.Haakon Rekve12:45Fana langrenn & skiskyting
64.Andreas Wigand Alvheim12:50Fana Fotball
65.Martinius Ophaug Røthe12:51Voss IL
66.Håvard Hjelmeland12:53Petter Tresselt
67.Brage Hanstveit13:08Mjøsdalen
68.Knut Raknes13:13-
69.Håvard Solheim13:15BKK BIL
70.Jørgen Vårdal13:17Svint I L
71.Vegard Aa Albretsen13:18Kaupanger IL
72.Mathias Rosenlund13:20Varegg IL
73.Kristoffer Kjenes Haugland13:23Varegg IL
74.David Øygard13:24Hålandsdalen IL
75.Benjamin Kjelby13:28Apply Sørco
76.Brage Simonsen13:31Loddefjordløperne
77.Trym Brekke13:37-
78.Adrian Isaksen13:39Eltel Networks
79.Magnus Lehmann13:53Statens Hus BIL
80.Andre Jensen Ryland13:58Søvik Velforening
81.Sindre Skar14:08Samnanger IL
82.Torbjørn Knag14:16Gneist
83.Knut Jørgen Nesland14:17Norconsult
84.Strøen Ole Henrik14:18Godt Brød
85.Christoffer Ramm Favang14:22Bjørgvin Revisjon
86.Kristian Fredrik Thomassen14:25Varegg IL
87.Patrick Solberg14:30-
88.Vilhelm Tysseland14:50Samnanger IL
89.Henrik Skuterud Mohn15:20Wikborg Rein & Co
90.Håvard Botnen15:22Botnen IL
91.Eskil Hoel15:23Jan Hoel
92.Bjørn Mathias Dahle15:31CSC B.I.L.
93.Olav Irgens Henanger15:37Delfana
94.fredrik Øvrehus Grindheim15:41Jan Hoel
95.Gavlen Daniel15:51Tidsbanken AS
96.Bastian Reimers15:59Tidsbanken AS
97.Jonas Skjelvik16:01-
98.Oscar Tobias Otterness16:03-
99.Knut Willy Karlsen-Sellevoll16:18-
100.Hans Steen Hopen16:32Team Hopen
101.Njål Eidsnes Bolstad16:55BKK BIL
102.Bjarne Børve Skjold18:13Skjergard IL
103.Juri Nieber18:58-
104.Nikolai Heggernes Jensen19:20Team Koren
105.jonas skarsten21:58afak
106.Nicolay Hjellestad23:18Framo BIL