RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Bedriftsløp, Endalausmarka (15/06/2022)
Wednesday 15 June 2022
Endalausmarka, UBIL, Norge
Mellom|Results
Grei start, men gjør en grov parallel-fil på veg til 6. post - tok feil av to stier og ble liggende en "etasje" for høgt oppe i...
Pokalkamp, Totland (14/06/2022)
Tuesday 14 June 2022
Totlandsfjell, Fana IL, Norge
Mellom|Results
Hamla Grand prix - del 1 (12/06/2022)
Sunday 12 June 2022
Totræna, Samnanger IL, Norge
Lang|Results
Hamla Grand prix - del 2 (11/06/2022)
Saturday 11 June 2022
Totræna, Samnanger IL, Norge
Lang|Results
Bedriftsløp, Munkebotn (08/06/2022)
Wednesday 8 June 2022
Munkebotn, NHH BIL, Norge
Mellom|Results
Odda 2-dagers / kretsranking (29/05/2022)
Sunday 29 May 2022
Gjetingsdalen, Odda O-lag, Norge
Lang|Results
Vond lyske - humpet meg rundt på en og en halv fot. Spesielt viondt i nedoverbakker (som det var en del av).
Odda 2-dagers / KM-mellom (28/05/2022)
Saturday 28 May 2022
Gjetingsdalen, Odda O-lag, Norge
Mellom|Results
Vond lyske, hodet under armen og armen i fatle. Helt håpløst!
Bedriftsløp, Fløyen (25/05/2022)
Wednesday 25 May 2022
Fløyen, Skogselskapet, Norge
Mellom|Results
Bedriftsløp, Totland (18/05/2022)
Wednesday 18 May 2022
Totlandsfjell og Livarden, Eikner BIL, Norge
Mellom|Results
Tunge bein. Knuste kompasset på veg til 11. post - ble mye rot på 11., 12. og 13.
KM Ultralang - del 2, Totland (15/05/2022)
Sunday 15 May 2022
KM Ultralang - del 2, Totland
Totlandsfjell og Livarden, Fana IL, Norge
Lang|Results
Gav meg ved kartbytte til denne runden.
KM Ultralang - del 1, Totland (15/05/2022)
Sunday 15 May 2022
Totlandsfjell og Livarden, Fana IL, Norge
Lang|Results
Blytungt og vondt i lysken. Gav meg ved kartbytte mellom del 1 og del 2. Tror det må være første løp på 1:15.000-kart p...
Bedriftsløp, Kokstad (11/05/2022)
Wednesday 11 May 2022
Kokstad, Equinor, Norge
Mellom|Results
Store problemer med dugg på brillene mellom 3. og 5. post - så ingen ting
Pokalkamp, Alvøen (10/05/2022)
Tuesday 10 May 2022
Alvøen, Årstad, Norge
Mellom|Results
Brakebeinerløp, Stendskogen (09/05/2022)
Monday 9 May 2022
Stendskogen, Brakebeinerne, Norge
Mellom|Results
Pokalkamp, Gaupås (03/05/2022)
Tuesday 3 May 2022
Gaupås - Jonahola, Gular, Norge
Mellom|Results
Sprintcup 2, Bergen (26/04/2022)
Tuesday 26 April 2022
Bergen sentrum, Varegg, Norge
Sprint|Results
Bedriftsløp, Nordnes (20/04/2022)
Wednesday 20 April 2022
Nordnes, Fisken BIL, Norge
Sprint|Results
Halden O-meeting, mellom (09/04/2022)
Saturday 9 April 2022
Syverstadvannet, Halden SK, Norge
Mellom|Results
Totalt ute av slag, og håpløs bom på 2. post
Sprintcup 1 (05/04/2022)
Tuesday 5 April 2022
Råstølen - Siljustøl, Gneist, Norge
Sprint|Results
Rankingløp, Fromreide (03/04/2022)
Sunday 3 April 2022
Fromreidskogen, Askøy O-lag, Norge
Mellom|Results
Nattcup-finale, Askøy (09/03/2022)
Wednesday 9 March 2022
Davanger, Askøy O-lag, Norge
Mellom|Results
Nattcup, Røttingen (16/02/2022)
Wednesday 16 February 2022
Røttingen, Os O-klubb, Norge
Mellom|Results
Nattcup 3, Kokstad (19/01/2022)
Wednesday 19 January 2022
Kokstad, Gneist, Norge
Lang|Results