[Klassevis resultater] [Klassevis resultater med bilder] [Klubbvis resultater] [Mellomtider] [Komplette resultater]

Stoltzekleiven Opp 2017: Gutter 12-14 år

[Gå tilbake til oversikten]

1. Heine Lægreid    10:16
Tid i 201710:16
Pers10.16 (2017)
Starter4
Klubb/bedriftViking T & IF
2. Sigurd Henriksen    10:21
Tid i 201710:21
Pers10.21 (2017)
Starter4
Klubb/bedriftFana IL
3. Theodor Tangen    10:24
Tid i 201710:24
Pers10.24 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftBjarg
4. Emil Moe    10:29
Tid i 201710:29
Pers10.29 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftBKK BIL
5. Dale Andreas    10:39
Tid i 201710:39
Pers10.39 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftBergens Turnforening
6. sondre Aardal    10:47
Tid i 201710:47
Pers10.47 (2017)
Starter2
Klubb/bedriftNorna Salhus
7. Jakob Aarskog Sætersdal    10:49
Tid i 201710:49
Pers10.49 (2017)
Starter4
Klubb/bedriftViking T & IF
8. Thomas Strønstad-Løseth    11:09
Tid i 201711:09
Pers11.09 (2017)
Starter4
Klubb/bedriftViking T & IF
9. Tord Wikander    11:17
Tid i 201711:17
Pers10.37 (2016)
Starter3
Klubb/bedriftViking T & IF
10. Hans Grahl-Madsen    11:29
Tid i 201711:29
Pers11.29 (2017)
Starter5
Klubb/bedriftFana IL
11. Vincent Samuel Gjerde    11:33
Tid i 201711:33
Pers11.33 (2017)
Starter4
Klubb/bedrift-
12. Mads Raa Raknes    11:35
Tid i 201711:35
Pers11.35 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftNorna Salhus
13. Håvard Magnussen    11:46
Tid i 201711:46
Pers11.46 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftBergen Cykleklubb
14. Kevin Gloppen    11:47
Tid i 201711:47
Pers11.47 (2017)
Starter2
Klubb/bedriftSpreke fjellhøns fra Godvik
15. Lukas Johan Liseth    11:49
Tid i 201711:49
Pers11.49 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftMathopen IL
16. Nikolai Garnes    11:53
Tid i 201711:53
Pers11.53 (2017)
Starter4
Klubb/bedriftSK Sprudle
17. Bjørn Henrik Kjærefjord    11:55
Tid i 201711:55
Pers11.55 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftFana Fotball
17. Jonas Vågenes    11:55
Tid i 201711:55
Pers11.55 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftNordhordland Skiklubb
17. Markus Vindheim Rivedal    11:55
Tid i 201711:55
Pers11.55 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftMathopen IL
20. Anders Monstad    11:56
Tid i 201711:56
Pers11.53 (2016)
Starter4
Klubb/bedriftVaregg IL
21. Endre Ottesen    11:57
Tid i 201711:57
Pers11.57 (2017)
Starter2
Klubb/bedriftVaregg IL
22. Kristian Baggegård Myrlid    12:05
Tid i 201712:05
Pers12.01 (2016)
Starter3
Klubb/bedriftJondal
23. Oskar kvile    12:07
Tid i 201712:07
Pers12.07 (2017)
Starter2
Klubb/bedriftGneist
24. Henrik Eide Hægland    12:10
Tid i 201712:10
Pers12.01 (2016)
Starter4
Klubb/bedriftBF BIL
24. Magnus Irgens    12:10
Tid i 201712:10
Pers12.10 (2017)
Starter2
Klubb/bedriftTeam Proffen
26. Sondre Hausberg Kåstad    12:11
Tid i 201712:11
Pers12.11 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftFana Fotball
26. Brage Høysæter Minken    12:11
Tid i 201712:11
Pers12.11 (2017)
Starter2
Klubb/bedriftGIL
28. Storm Berg Leiren    12:12
Tid i 201712:12
Pers12.12 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftTeam Leiro
29. Jakob Slåtten    12:14
Tid i 201712:14
Pers12.14 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftJølster IL
30. Birk Ulland Svellingen    12:16
Tid i 201712:16
Pers11.51 (2016)
Starter4
Klubb/bedrift-
31. Daniel Hanstveit    12:17
Tid i 201712:17
Pers10.37 (2016)
Starter5
Klubb/bedriftMjøsdalen
32. Vegard Fagerli Strømsnes    12:18
Tid i 201712:18
Pers11.58 (2015)
Starter5
Klubb/bedriftBKK BIL
33. Kristoffer Skaugrud Andreassen    12:24
Tid i 201712:24
Pers12.24 (2017)
Starter4
Klubb/bedrift-
34. Ivar Haavik    12:28
Tid i 201712:28
Pers12.28 (2017)
Starter4
Klubb/bedriftMathopen IL
35. Sindre Strønstad-Løseth    12:32
Tid i 201712:32
Pers12.32 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftViking FIT
36. Thomas schmidt    12:34
Tid i 201712:34
Pers12.34 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftNjørd Kajakklubb
37. Edvin Øygard    12:40
Tid i 201712:40
Pers12.40 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftHålandsdalen IL
38. Tarjei Tronstad    12:42
Tid i 201712:42
Pers12.42 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftTeam Proffen
39. Sondre Måge    12:44
Tid i 201712:44
Pers12.44 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftStrandebarm IL
40. Håkon Børnes    12:45
Tid i 201712:45
Pers12.45 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftJæger
40. Robin Davidsen    12:45
Tid i 201712:45
Pers12.45 (2017)
Starter2
Klubb/bedriftBKK BIL
42. Tobias Romarheim    12:46
Tid i 201712:46
Pers12.41 (2016)
Starter2
Klubb/bedrift-
42. Victor Skogen    12:46
Tid i 201712:46
Pers12.46 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftHandelsbanken
44. Martin Baggegård Myrlid    12:52
Tid i 201712:52
Pers12.52 (2017)
Starter2
Klubb/bedriftJondal
45. Ole Kristian Bildøy    12:57
Tid i 201712:57
Pers12.57 (2017)
Starter2
Klubb/bedrift-
45. Trym Jevnaker Johnsen    12:57
Tid i 201712:57
Pers12.57 (2017)
Starter3
Klubb/bedriftIl Sandviken
45. Emil Iversen    12:57
Tid i 201712:57
Pers12.57 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftBlåsenborg
48. Adrian Roll-Christiansen    13:00
Tid i 201713:00
Pers13.00 (2017)
Starter1
Klubb/bedrift-
49. Rasmus Jorde    13:03
Tid i 201713:03
Pers13.03 (2017)
Starter1
Klubb/bedriftVaregg IL
50. Christoffer Valdersnes Pettersen    13:06
Tid i 201713:06
Pers13.06 (2017)
Starter1
Klubb/bedrift-
51.Eirik Leknessund13:14-
52.Noah Spjeld Martinsen13:15Il Sandviken
53.Noah Birkeland Raknes13:16Team ABAS Kosmetikk
54.Oliver Vinkler-Hansen13:17Loddefjordløperne
55.Sørensen Petter13:21-
55.Fredrik Strønen13:21Godt Brød
57.Albert Kjærgård13:23Mathopen IL
58.Sander Glesnes13:24ABB
59.Georg von Erpecom-Halvorsen13:28-
60.Einar Måløy13:31Delfi Data Bil
61.Henrik Lynge13:34Mathopen IL
62.Bastian Kvalvik Engeli13:36Varegg IL
63.Alexander Roset13:44Delfi Data Bil
64.Alec Haug Coleman13:45Askøy Dyreklinikk
64.Martin Kleppe Mikkelsen13:45Bønes IL
66.Vebjørn Fykse Haga13:50NORE NESET
67.Simon Midtgaard13:56Team Midtgaard
67.Herman Skuterud Mohn13:56Wikborg Rein & Co
69.Bendik Halstensen13:59Team Oline
70.Håkon Askeland14:04-
71.Vårdal Sigurd14:14Svint I L
72.Jostein Helle Bøyum14:19Proaktiv
73.Jon-Anders Haukøy14:23Mjøsdalen
74.HENRIK BERGE SOLHEIM14:25-
75.Sebastian Røed Hovland14:31BKK BIL
76.Adrian Eide Breistein14:32-
77.Endre Midtkandal14:39Askøy FK
78.Gard York Haukenes14:41Varegg IL
79.Lukas Bakken Nilsen14:42-
80.Martin Slenes Vorland14:56Proaktiv
81.Eirik Aardal14:58Norna Salhus
82.Julian brenna15:12Mathopen IL
83.Grimholt Martin15:19Godt Brød
84.Sebastian Yndestad15:21Proaktiv
85.Marius Gravdal15:23IL Ternen
86.Georg Mykjåland Risøy15:27Jan Hoel
86.Endre Fotland15:27-
88.Christian Dale15:28Bergen Turnforening
89.Åsmund B. Innbjør15:32BUL Tromsø
90.Jonas Skibenes Natland15:39Proaktiv
91.Maxwell Wogsland15:52-
92.eirik kristoffer dahle16:15CSC B.I.L.
93.Markuss Staskevics16:18-
94.Muriaas Viktor Kold16:27Team Koren
95.Harald Linus G. Nygård16:40-
96.Eivind A. Nøkleby16:46Botnen IL
97.Ulrich Faye16:47Godt Brød
98.Kristian Tysseland16:49Samnanger IL
99.Jonathan Erstad Sølberg16:58Cowi
100.hans Raknes17:22-
101.Knut Børhaug17:26Proaktiv
102.Eivind Hjørnevik17:29-
103.Even Hellesen17:31Godt Brød
104.Torstein Askeland17:46BKK BIL
105.Anders Botnen17:53Botnen IL
106.Torstein Olai Leiren Mastervik18:28Team Leiro
107.Kjetil Stenhjem19:06-
108.Jakob Wedberg19:16Sønnesyn FamIL
109.Simon Gallefoss19:20-
110.Tord Lunde Larsen20:28-
111.Oskar Lingjerde22:13Jæger
112.Eirik Botnen22:24Botnen IL
113.Tobias Magnesen22:35Silva Regnskap DA