|
lĂžrdag 24. september 2011 10:32 |
|

Blide lÞper setter sitt preg pÄ lÞrdagens arrangement i Stoltzen. Kristin Anette Hansen fikk med seg to venner fra flate RÄde, Henriette Flatin og Johan Flatin. |
|
|
lĂžrdag 24. september 2011 09:52 |
|
For alle som trives i den friske luften pÄ SandviksflÞyen minner vi om Familiedag sÞndag! |
|
lĂžrdag 24. september 2011 09:15 |
|
Rolf Johannesen innledet med startnummer 1. Men mest oppmerksomhet var det rundt statsrÄd Liv Signe NarvasÊte i morgentimene i Fjellveien.
NĂŠrmere 200 lĂžpere har allerede kommet i mĂ„l under lĂžrdagslĂžpet i Stoltzekleiven Opp 2011. Mange profiler i starten av feltet, og samtlige melder om gode forhold, med medvind de siste 100 meter, fra toppen av tretrappene. Det lover godt for en ny stor dag i ânyeâ Stoltzenâ.
|
|
Les mer âŠ
|
|
fredag 23. september 2011 13:59 |
|

Blant en jevn strĂžm av lĂžpere opp Stoltzekleiven, er den en mann som lĂžpt under 10-blank i ânyeâ Stoltzen.
Store grupper dominerer i den jevne strĂžmmen av lĂžpere opp Stoltzekleiven i dag. Archer er blant de stĂžrste med 80 deltakere. Den beste sĂ„ langt er imidlertid Ăyvind Tvedt, som med sine 9.54, er rekordholder i ânyeâ Stoltzen.
|
|
Les mer âŠ
|
|
onsdag 21. september 2011 21:37 |
|

Jon Tvedts 8.13 og Anita HÄkenstad Evertsens 9.56 blir, etter utbedringene i lÞypen, fredet.
Utbedringene som er gjort i Stoltzekleiven i sommer og hÞst gjÞr at vi velger Ä frede de to lÞyperekordene fra den gamle traséen.
|
|
Les mer âŠ
|
|
onsdag 21. september 2011 13:36 |
|

Som vanlig venter et velfylt premiebord i Badstuen etter endt dyst.
Ingen gÄr tomhendt hjem fra Ärets Stoltzekleiven Opp. Samtlige deltakere vil fÄ en teknisk t-skjorte. Klassevinnere blir premiert med sko fra Asics. KlatretrÞye til klatrerne, og pengepremier til de aller beste.
|
|
Les mer âŠ
|
|
onsdag 21. september 2011 13:07 |
|

I dag var det siste del av St. Paul skole og hele Krohnengen som tok utfordringen i skolelĂžpet, og ga seg i kast med de beryktede trappetrinnene fra Fjellveien til Sandvikspilen.
Elevene fra 10. trinn ved St. Paul Äpnet ballet i dag. Deretter kom det en imponerende mengde elever fra Krohnengen skole. Samtlige elever fra 3.- til 7. trinn, mer enn 300 elever, tok seg opp Bergens fineste fjellsti for Ä nyte utsikt og matpakke pÄ toppen.
|
|
Les mer âŠ
|
|
|
|
|
<< Start < Forrige 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Neste > Siste >>
|
|
Side 70 av 103 |